Logo

Se prodavaat Adidas Yeezy 750 Boost (sivi EU 45)

Број на оглас: 2533206 | Објавен на: 03.01.2019, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 45

Боја: Сива

Цена: 3.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi Adidas Yeezy 750 Boost. Odlicna kopija. Napraveni se od odlicen kvalitet na koza. Bojata na kozata e siva, gjonot e bel, gumen. Broj 45. Se prodavaat zaedno so dva para (razlicni) vrvki, i dve crni tekstilni vreki za pakuvanje na patikite.

Продавам нови Adidas Yeezy 750 Boost. Одлична копија. Направени се од одличен квалитет на кожа. Бојата на кожата е сива, ѓонот е бел, гумен. Големина 45. Се продаваат заедно со два пара (различни) врвки, и две црни текстилни вреќи за пакување на патиките.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач