Logo

HILTA HITACHI 2500w

Број на оглас: 2533518 | Објавен на: 21.11.2020, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21.000 МКД

22.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Hiltata e kako nova malku koristena.... moknost 2500 w(2.5kW) ..400nm.. 230v.so nea doajaat i dodatoci(kruna dijamantska ) kako na slikite...za poveke informacii javete se na brojot 071218512

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Gjorgji