Logo

Ford fiesta 1.4 delovi

Број на оглас: 2533824 | Објавен на: 14.09.2018, 00:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Od kolata imam se samo motorot e so skinat kais

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач