Logo

kukja na prodazba

Број на оглас: 2534096 | Објавен на: 17.08.2018, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1993

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: vanco angelov 18a sveti nikole

Цена: 15.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


vednas do mostot na drvenarija na 5 min. pes od centar

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач