Logo

Klip hidraulicen od pp kiper 30t

Број на оглас: 2535119 | Објавен на: 03.06.2020, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava klip za kipanje od poluprikolka kiper 30 tonska. Ne tece ulje. Ispraven
KONTAKT TELEFON 070324509

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач