Logo

Рачно изработени венчиња

Број на оглас: 2535266 | Објавен на: 04.07.2017, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Вид на оглас: Се продава


Продавам рачно изработени венчиња, дизајн по желба,
Цена од 80 денари до 200 денари.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Александар