Logo

Fontani

Број на оглас: 2535571 | Објавен на: 25.11.2018, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsam izrabotka na podvizni fontani, pogodni za mali gradini, kafici, terasi moze i po vasa zamisla.

Moze da me kontaktirate i na viber na istiot broj.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач