Logo

Lada Samara vo delovi

Број на оглас: 2535670 | Објавен на: 10.02.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Samara

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za lada samara 1.5 so ates plin prakam i po kargo inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач