Logo

Изработка на маси комоди и друго од иверица и медиапан

Број на оглас: 2535770 | Објавен на: 02.07.2017, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodavaat masicki po poracka ima i gotovi cena po dogovor
prakame i po kargo

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ace