Logo

Se prodava stan vo Probishtip

Број на оглас: 2535866 | Објавен на: 20.06.2017, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 86 m²

Греење: Дрва

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: 8-Septemvri B1 Probishtip

Цена: 32.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan so 86m2 so dve terasi, edna banja, garaza vo Probishtip
Tel. 072/550-207 Dragica

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dragica