Logo

AVTO ZVUCNICI OD F 87mm DO F 165mm ***ZEC***

Број на оглас: 2536003 | Објавен на: 03.08.2017, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Скопје 1 : Трговски Центар Капиштец , 1 спрат тел 02/3110186
Скопје 2 : Трговски Центар ГТЦ , 1 Кат кај кино Милениум 02/3213025
Тетово : Кај Кружниот тек спроти градскиот стадион 078/403030
Битола : Кај семафорите кај Стара Болница 078/403016

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ZEC ELECTRONICS - SKOPJE, TETOVO, BITOLA

Потврден огласувач