Logo

BMW X5

Број на оглас: 2536213 | Објавен на: 17.01.2018, 01:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 235 kw / 320 ks

Цена: 19.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


☎️070739736 lice za kontakt Budimir
x5 e perfektno socuvan
napraveni se site servisi
full oprema 7 sedista 4 zonska klima i greaci na site sedista panorama krov 4 novi gumi i bandasi m displej na sofersajbna i mnogu druga oprema
moze zamena za edno pomalo vozilo

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 budimir