Logo

HOHNER ATLANTIC IV DELUXE

Број на оглас: 2536378 | Објавен на: 14.04.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


NOVA HARMONIKA
4 Glasna
120 basa
so sopstven KUFER mozna zamena sodoplata

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Ордан

Потврден огласувач