Logo

ИТНО се продава плац во Сирхан, Преспа

Број на оглас: 2536785 | Објавен на: 16.01.2019, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 540 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ИТНО се продава плац од 540м2,во Сирхан, национален парк Галичица, со поглед на Преспанско езеро со ПЛАТЕНИ КОМУНАЛИИ , ГРАДЕЖНА ДОЗВОЛА и регулиран ИМОТЕН ЛИСТ!

 anastas

Потврден огласувач