Logo

STAN VO GRADBA 59 m2 NA UL VARSAVSKA

Број на оглас: 2536951 | Објавен на: 01.01.2018, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 59 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: VARSAVSKA

Цена: 1.050 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NOV STAN 59 m2 VO TAFTALIDZE NA UL.VARSAVSKA.POCETOK NA GRADBA.STANOT IMA 2 SPALNI. GOTOV DO KRAJOT NA 2018 G.

Огласи од: VIKTORI.NEDVIZNOSTI

VIKTORI.NEDVIZNOSTI

bul,Jane Sandanski 88/3 -12
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 VIKTORI.NEDVIZNOSTI

Потврден огласувач