Logo

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА НА ПАРНО,ПОДНО И СОЛАРНО ГРЕЊЕ

Број на оглас: 2536976 | Објавен на: 17.08.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА НА
ПАРНО
ПОДНО
СОЛАРНО ГРЕЊЕ
Продажба на котли на
ДРВА
ПЕЛЕТИ
ЕЛ.КОТЛИ
КОТЛИ НА ПЛИН
Цефки,фитинг,радиатори,панели Италијански Материјали
КОМПЛЕТНА ИНСТАЛАЦИЈА ДО КЛУЧ НА РАКА
За повеќе информации ве молиме контактирајте не на 076/452/923. БЕЗ ПОРАКИ И МЕИЛ

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Igos Dooel

Потврден огласувач