Logo

Daewoo Tico Tiko vo delovi

Број на оглас: 2537220 | Објавен на: 28.06.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za tiko se sto vi treba inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач