Logo

Tapani Fame

Број на оглас: 2537336 | Објавен на: 10.05.2018, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Tapanite se vo dobra sostojba, odlicni za ucenje ili vezbanje.
Dobos so yamaha koza;
dva prelazi so Remo kozi;
Bas;
Fus;
Ride;
16" Paiste Crash;
12" Paiste Splash;

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач