Logo

УСЛУГА СО ВИЉУШКАР ДО 4 Т

Број на оглас: 2537943 | Објавен на: 06.09.2017, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ УТОВАР И РАСТОВАР СО ВИЉУ ШКАР ДО 4 Т
КОНТАКТ ТЕЛ НА 075 269 253

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  prodazba