Logo

VO DELOVI GOLF 5 1.9 77kw 105ks

Број на оглас: 2538048 | Објавен на: 18.09.2019, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf5

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 111.111 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT 5 E SAMO ZA DELOVI
INFORMACIJI OD 09-18

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач