Logo

Deloven prostor 90m2 Деловен простор

Број на оглас: 2538140 | Објавен на: 14.11.2018, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Цена: 3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Моментално во изградба , спрат од куќа , приземје , на Егејска 86 ( главна улица )
старата адреса е егејска 96А ( пред да се направат промените)

Доколку сте заинтересирани за деловен простор контактирајте ме , просторот е во изградба , доколку имате посебни потреби за вашиот бизнис може да се направат според ваши посакувани сдандарди .

просторот е прилагодлив за :
-Магацин
-услужни дејности
-производна индустрија чии машини не прпизведуваат голема бучавост .

Непосредно на соседниот имот има продавница за услужа дејност , на 10 метри наспорти обиектот се наоѓа шопинг центарот Кремона . На 40 метри се наоѓа хотелот КРИСТАЛ ПАЛАС .
Фреквенцијата на луѓе и препознатливоста на локацијата веќе има локална популарност .

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач