Logo

SONY ZVUCNICI ZA FORD FOCUS FIESTA FUSION MONDEO

Број на оглас: 2539898 | Објавен на: 25.03.2018, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Orginalni Sony zvucnici za Ford.
Zvucnicite se dvosistemski - Bas i visokotonec.
Redok model.
Dimenzii 5x7 inci.

Pasuvaat na:
Ford Fiesta 2002-2008
Ford Focus 1999-2004
Ford Mondeo 1993-2008
Ford Fusion 2000-2009
Ford Transit

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач