Logo

Izrabotka na stanc nozevi, i prodazba na celik

Број на оглас: 2539989 | Објавен на: 24.06.2017, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvame stanc nozevi i vrsime prodazba na visokokvaliteten celik za izrabotka na stanc nozevi.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milos