Logo

Domasni jajca

Број на оглас: 2540128 | Објавен на: 04.08.2018, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


domasni jajca
za naracani povekje od 4 tabli dostavuvam do skopje
Telefon: 075-254-443

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач