Logo

Se prodava fiskalna kasa SYNERGY SY50

Број на оглас: 2540609 | Објавен на: 25.06.2017, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Kasata e vo odlicna sostojba i so celosna potrebna dokumentacija.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Daniel