Logo

se izdava stan,sobi,celosno namesten,cena povolna

Број на оглас: 2541609 | Објавен на: 21.09.2017, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 80 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Тераса + Повеќе од 3 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Marsal Tito 143

Цена: 50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Vo centarot na gradot na 100m od Posta i Bolnica, se izdava celosno namesten stan od 80m2. Moze da se smestat do 10 luge, vo 3 posebni sobi. Ima 2 kupatila, kablovska , internet. Kompletno renoviran vo juni 2017, nova kujna i novi 2 kupatila. Cena po dogovor.
Kontakt - Vlatko - 078-290-169

 Vlatko