Logo

RAM Memorija 2GB

Број на оглас: 2541641 | Објавен на: 26.06.2017, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


RAM memorijata e koristeno no vo odlicna sostojba . ddr 3

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Antonio