Logo

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СКОПЈЕ ГТЦ ЛОКАЛ 3ДЕ 426

Број на оглас: 2541959 | Објавен на: 16.11.2017, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 42 m²

Цена: 4.660.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор во површина од 42 м2 во Скопје на МВ ГТЦ ЛОКАЛ 3ДЕ 426. Деловниот простор е лоциран во Трговскиот центар во центарот на Скопје на кат подрум и истиот е поделен на 2 мали деловни простории со два посебни влеза. И истиот е заведен на ИЛ бр. 47780 за КО Центар 1 во сопственост на ТТК Банка. Банката нуди можност за кредитирање на заинтересираните купувачи согласно постоечките кредитни услови на банката, ДДВ, данок на промет на недвижности како и сите други трошоци околу преносот на сопственоста паѓаат на товар на купувачот.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ТТК БАНКА АД Скопје

Потврден огласувач