Logo

citroen c3 1.4hdi

Број на оглас: 2542008 | Објавен на: 26.03.2020, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam c3 1.4hdi 2003g vo delovi na stranski dokumenti informacii na tel078.845.983 /070.522.689

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач