Logo

Se prodava niva - plac vo Trnci (Konopnica)

Број на оглас: 2542042 | Објавен на: 12.09.2017, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1027 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva - plac vo Trnci (s.Konopnica) so pristap do pat, voda i struja. Idealen za gradba. Cena po dogovor.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 saso