Logo

MOTOR 1.8 BENZIN ZA AUDI A4

Број на оглас: 2542894 | Објавен на: 22.09.2017, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 240 €
245 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor 1.8 benzin. Menjac. Letva. zamaec i dr. Delove tel.071-307-494 nace

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 nace

Потврден огласувач