Logo

Avtobus, kombe

Број на оглас: 2543039 | Објавен на: 01.03.2018, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA
VISOKOTURISTICKI avtobus SETRA 315 HDH 2000 god., so abs, retarder, tempomat, klima, toalet, VIP Verzija, so 6 novi gumi.
Voziloto e registrirano do 10.Januari 2019
Cena po dogovor.

Кontakt: 070/238-483 и 070/320-394

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 БУШ ТРАВЕЛ (претпријатие)