Logo

Prodavam dva printera EPSON DX8450 i HP 1315

Број на оглас: 2543117 | Објавен на: 29.12.2018, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


Dvata printera se tri vo edno printer, skener, kopir Epsonot ima i vgradeno cisovi a za HP treba samo kertridzi dvata imaat komplet originalni kabli za povrzuvanje. EPSONOT E PRODADEN.....

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач