Logo

YAMAHA Drag Star 650

Број на оглас: 2543279 | Објавен на: 01.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Туринг

Година: 2005

Модел: Drag Star 650

Километри: 25000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Redovno servisiran vo besprekorna sostojba.
!!! UNIKAT !!!!

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 PDS

Потврден огласувач