Logo

prodavam plac

Број на оглас: 2543635 | Објавен на: 15.06.2020, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се наоѓа близу здраствен дом-Валандово.Парцелата е влезена во новиот урбанистички план.Дадената локација согласно новиот генерален и детален урбанистички план,ќе биде наменета за изградба на објекти за домување, и останати објекти кои ќе сака да ги гради поседователот на парцелата.

 Валандово

Прати Е-Маил

 stefan