Logo

Se izdava deloven prostor nasproti ou.Koco Racin

Број на оглас: 2544117 | Објавен на: 11.04.2019, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 85 m²

Спрат: 1

Греење: Нема

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor nasproti osnovnoto uciliste Koco Racin.Delovniot prostor e na 1 kat so povrsina od 80m2. Pogoden za sekakva namena

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  zdravko

Потврден огласувач