Logo

Detska kolicka

Број на оглас: 2544459 | Објавен на: 06.10.2017, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Sivo-sharena detska kolicka
Lice za kontakt Sandra tel:077 801 093

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Biba

Потврден огласувач