Logo

servo letva i pumpa za 530 d.

Број на оглас: 2544698 | Објавен на: 20.10.2018, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam servo letva so senzorce i servo pumpa za bmw 530 d,od 2000god.i kabel od kompjuter na kola do komjuter.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 lasko