Logo

Audi A3 2.0tdi 170ps dsg

Број на оглас: 2545331 | Објавен на: 17.01.2018, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 12 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MOZNA ZAMENA za dzip so moja doplata
Kolata e reg do 06.2018 so zelen karton servisirana na 09.11.17 vo ovlasten servis so 2 para bandazi zemiski letni i servisirana vo audi.
Full oprema so dsg menjac koza bixenon svetla i auto uklucuvajne na kratko dolgo, sama parkira, zatemnuvajne na retrovizori...itn za poveke info javetese

077535635

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Stojancho

Потврден огласувач