Logo

IZNAJMUVAM KONJOPOI

Број на оглас: 2545577 | Објавен на: 11.12.2018, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Изнајмување

Вид на оглас: Се продава


Izdavam konjopoi za sekakvi nastani po povolna cena
tel 070327816

 Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 martin23

Потврден огласувач