Logo

ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

Број на оглас: 2546224 | Објавен на: 01.12.2020, 22:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Греење: Друго

Наместена: Да

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е уникатно место каде наместо автомобили и бучава ќе се сретнете со неверојатен мир и прекрасна околина. На само 10 км од Пехчево се наоѓа туристичката населба Равна Река опкружена со борова и листопадна шума и живописни водопади. Вила „Мане” која се наоѓа во непосредна близина на Мотел „ Идила “ располага со дневна соба опремена со ТВ, сателитска антена и музички систем ,куња, бања, две спални соби со тераса и детска соба.Вила „Мане“ нуди сместување за 8 лица. За пријатен престој и релаксација можете да уживате во дворот на куќата, а во непосредна близина на вилата се наоѓаат прекрасните Пехчевски водопади. Сопственик и контакт лице: Мане Сасански Адреса на објектот: Равна Река-Пехчево Моб: == 075 240 632 ==

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО -075 240 632-

Потврден огласувач