Logo

KTM 250

Број на оглас: 2546255 | Објавен на: 18.02.2019, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2009

Модел: 250

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


ktm 250

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач