Logo

Audi A8 4.0tdi

Број на оглас: 2546326 | Објавен на: 08.01.2019, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 275 kw / 374 ks

Цена: 4.900 €
5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba napraven kompleten servis full oprema 40tdi 275ks 4x4bes zameni sve plateno na bg tabli
070 594 474 076 288 522

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Bozidar

Потврден огласувач