Logo

Evro kuka za opel corsa c

Број на оглас: 2546562 | Објавен на: 16.04.2020, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Evro kuka.... 4500den, + 1000 mkd so kompletna montaza, kukite mozat da se A- testiraat

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач