Logo

Се издава стан на Ленинова 12

Број на оглас: 2547291 | Објавен на: 26.07.2018, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: ul Leninova 12

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан на ул Ленинова бр 12, со две простории, кујна и wc. Станот е реновиран и може да се користи како за живеење така и како деловен простир.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Elena Achkoska

Потврден огласувач