Logo

Renault Kangoo 1.5dci Alize 2004 god

Број на оглас: 2547667 | Објавен на: 09.05.2019, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Renault Kango 1.5dci 2004 god 60kw crno so soncev krov i so zatemneti stakla.Voziloto e model Alize-Panorama povekenamensko vo mnogu dobra sostojba.Idealno za mal biznis ili za pogolema familija.
Poseduva:
4 novi letni gumi,servo,klima,cd napraven full servis vredi da se pogleda
NA OVOJ BROJ KONTAKTIRAJ TE

VANCE 077750740
ELENA. 077601051

 Кратово

Прати Е-Маил

 TODE

Потврден огласувач