Logo

Ford Fiesta 1.8 D obicen

Број на оглас: 2548171 | Објавен на: 28.12.2018, 03:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba i servesirana xenon svetla ates na folii aluminiumski bandazi 15 i novi gumi nov akulumator i mala potrosna za poveke inf na brojot. moze i zamena

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач