Logo

30 % POPUS !

Број на оглас: 2548285 | Објавен на: 30.08.2017, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


#Shopping #SlimLineClub #Акција
+38977533219
Не пропуштајте!! Специјална акција до 10 јули на сите Slim Line производи до - 30%.
Уживајте во летото додека купувате и заштедувате! Ние почнавме со пазарување, вие? 🛒🛍️
http://mk.slimlineclub.com/BileBlazevska

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач