Logo

tus kada kabina туш кабина 90 x 90

Број на оглас: 2548494 | Објавен на: 21.01.2018, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


Kada 90x90 odlicno socuvana, od nov stan recisi voopsto ne e koristena. Se prodava poradi renoviranje Ima i tus paravan, moze i zaedno i oddelno

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ,,,

Потврден огласувач