Logo

POGON ZA PROIZVODSTVO NA PROFILI ZA GIPS KARTON

Број на оглас: 2548540 | Објавен на: 15.09.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov pogon za proizvodstvo na profili .
Tel 070/ 229-935

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Goce